Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie Více informací.

Tuto zprávu již nezobrazovat

Predstavenie značiek - prevádzkové kvapaliny

Tu máme uvedený ucelený zoznam renomovaných výrobcov prevádzkových kvapalín, ktoré možno nájsť v našom sortimente. Pre rýchlejšie vyhľadávanie stačí kliknúť v zozname nižšie na požadovanú značku, načo sa obraz automaticky posunie a zarovná svoju hornú hranu s hľadaným výrobcom. 

Pôvodom britská spoločnosť Castrol bola založená už v roku 1899 a v súčasnosti je popredným výrobcom špičkových mazacích olejov, plastických mazív a ďalších produktov pre automobily, priemysel, námornú a leteckú dopravu a ďalšie odvetvia. Pomocou 13 vlastných výskumných a vývojových stredísk je Castrol na popredných priečkach technologického pokroku. Oleje značky Castrol sa neustále vyvíjajú, aby zvýšili maximálny výkon motorov a predĺžili ich životnosť. Zásluhou spolupráce s poprednými automobilovými značkami je Castrol vždy o krok vpred pred konkurenciou.

 

Cinol je obchodnou značkou českej firmy MORÁVIA-CHEM, s.r.o., ktorá bola založená v roku 1996 a zaoberá sa výrobou autokozmetiky, autochémie a olejov. Vďaka spolupráci s výskumnými centrami na slovenských univerzitách Cinol neustále vyvíja svoje produkty a dosahuje tak vysokej konkurencieschopnosti na českom a slovenskom trhu.

 

Jedna z najväčších korporácií na svete Exxon Mobil so sídlom v USA bola do súčasnej podoby sformovaná roku 1999, ale korene tejto rozsiahlej firmy siahajú do roku 1882. Exxon Mobil sa zaoberá ťažobným priemyslom - spracováva a ťaží ropu a zemný plyn. Ako výstupný produkt ťažobnej činnosti sa Exxon Mobil zaoberá tiež výrobou mazivá a petrochemických výrobkov.

 

Najpoužívanejšie česká značka olejov Mogul začala svoju dlhú cestu v roku 1927. Firma Paramo, vyrábajúca produkty značky Mogul, sa zaoberá predovšetkým výrobou mazacích a procesných olejov, asfaltov a parafínov. Tieto oleje sú špecifické najmä vďaka vysokému viskoznému indexu, dlhou trvanlivosťou a možnosťou používania po celý rok. Oleje Mogul sú vyvinuté tak, aby zabezpečili bezpečné mazanie motora Vášho vozidla a jeho dlhú životnosť.

© 2019 Všechna práva vyhrazena, Torriacars, s.r.o. Feo.cz