Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie Více informací.

Tuto zprávu již nezobrazovat

Firma

Affilate program

Připravili jsme pro majitele a správce webových stránek provizní systém, tzv. affiliate program (česky přeložitelné jako „pobočkový program“). Díky našemu programu můžete získávat provize z nákupů všech zákazníků, které k nám přivedete prostřednictvím Vaší reklamy na svých webových stránkách.

Informácie o spoločnosti TorriaCars s.r.o.

Vitajte, na stránkach firmy TorriaCars. Naša firma sa zaoberá odborom automobilovej diagnostiky a automobilového náradia. Celok je zostavený z profesionálov daných odborov a tým môžu vznikať naše nadpriemerné služby. Počiatky samotného formovanie siahajú do roku 2006, kedy prvýkrát padol návrh na založenie firmy, ktorá by svojou kvalitou, profesionalitou a cenou výrobkov zdatne konkurovala zabehnutým predajcom. Predaj automobilovej diagnostiky a všetkého príslušenstva sa počas prvých 2 rokov prehupol v predaj širokého sortimentu v oblasti automobilov. Teraz už...

Kontakty

Ak máte záujem o bližšie informácie o produktoch, dotaz na dostupnosť tovaru alebo záujem o osobné jednanie, neváhajte nás kontaktovať na jednom z nasledujúcich kontaktov. Každý z nášho tímu Vám ochotne poradí s výberom vhodného zariadenia podľa vašich predstáv.

Obchodné a reklamačné podmienky

Tieto Obchodné podmienky a reklamačný poriadok (ďalej len Podmienky) upravujú vzájomný obchodný vzťah, medzi kupujúcim (ďalej len Kupujúci) a prevádzkovateľom internetového obchodu TorriaCars.cz (ďalej len predávajúci). Prevádzkovateľom internetového obchodu a zároveň Predávajúcim je TorriaCars s.r.o., Jiráskova 476/69, Liberec, 46001.

Veľkoobchod

Naša firma sa taktiež zaoberá dlhodobou obchodnou spoluprácou. Z tohto hľadiska by sme radi ponúkli spoluprácu každému, kto bude mať záujem ďalej distribuovať naše produkty alebo odoberať tovar vo veľkom.

© 2021 Všechna práva vyhrazena, Torriacars, s.r.o. Feo.cz