Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie Více informací.

Tuto zprávu již nezobrazovat

Informácie o spoločnosti TorriaCars s.r.o.

Základní informácie o spoločnosti

  • Fakturačná adresa (sídlo firmy): TorriaCars s.r.o., Jiráskova 476/69, 46001, Liberec

  • Reklamačná adresa / výdaj z eshopu (korešpondenčná adresa): Hejnická 219, 46031, Liberec XXXI-Krásná Studánka (areál čerpací stanice)

  • Identifikačné údaje: IČ: 28723163, DIČ: CZ28723163

  • Firma je zapísaná v obchodnom registri Krajského obchodného súdu v Ústí na Labem, oddiel C, vložka 28782

Profil spoločnosti

Vitajte, na stránkach firmy TorriaCars. Naša firma sa zaoberá odborom automobilovej diagnostiky a automobilového náradia. Celok je zostavený z profesionálov daných odborov a tým môžu vznikať naše nadpriemerné služby.
Počiatky samotného formovanie siahajú do roku 2006, kedy prvýkrát padol návrh na založenie firmy, ktorá by svojou kvalitou, profesionalitou a cenou výrobkov zdatne konkurovala zabehnutým predajcom. Predaj automobilovej diagnostiky a všetkého príslušenstva sa počas prvých 2 rokov prehupol v predaj širokého sortimentu v oblasti automobilov. Teraz predávame nepreberné množstvo tovaru, od náhradných žiaroviek, po sady profesionálneho ozvučenia pre vaše vozidlo.


Ďalej sme sa stali autorizovanými distribútormi autodiagnostík firmy sídliacej v severoamerickom Phoenixe. Výrobky vyrábané touto firmou sú na trhu už viac ako 15 rokov a stali sa špičkou vo svojom obore. Pred distribúciou na náš kontinent prechádzajú diagnostiky prísnou kontrolou, takisto sú kontrolované a skúšané aj tu, v sídle firmy.

Naša spoločnosť sa tiež podieľa na vývoji programov určených pre automobilovú diagnostiku. Začiatkom roku 2010 bol predstavený kompletne počeštený softvér Touchscan, na ktorého vývoji a preklade sa značnou mierou podieľala naša firma. Vďaka nám teda máte možnosť prehliadať si a kontrolovať svoje vozidlo pohodlne, bez ďalšej nutnosti znalostí angličtiny. Stále pracujeme na jeho vývoji a prinášame prostredníctvom webu pravidelné aktualizácie. To všetko za viac ako prijateľné ceny.

Filozofia je teda jednoduchá. Uspokojiť zákazníkove potreby tak po stránke veľkého výberu, ako aj po stránke finančnej a časovej. Veríme, že si u nás aj Vy nájdete to, čo práve hľadáte a, že budete s našimi službami spokojní.

 

TorriaCars s.r.o. na FACEBOOKU

Staňte sa našimi fanúšikmi na Facebooku a budete okamžite vedieť o všetkých novinkách a akciách, ktoré sa dejú na našom e-shope. Stačí len kliknúť na nasledujúci odkaz a v novo otvorenom okne potom na hlášku "To sa mi páči" hneď vedľa názvu stránky, v hornej časti obrazovky.

TorriaCars Facebook

 

Prehlásenie o ochrane osobných údajov:

Osobné údaje sú chránené pred zverejnením a použitím treťou osobou. Sú použité iba na zaslanie objednanej zásielky a na komunikáciu so zákazníkom.

Zákony a predpisy: - zák. č. 101/2000 Zb. o ochrane osobných údajov

© 2021 Všechna práva vyhrazena, Torriacars, s.r.o. Feo.cz